Datrend Systems

Aplikacje standardowe

vPad-IV


Kompatybilne z vPad-IV

Datrend DOCS

vPad Datrend Docs to biblioteka dokumentów technicznych, idealna do przechowywania elektronicznych instrukcji, procedur i specyfikacji. Datrend Docs jest instalowany ze wszystkimi instrukcjami obsługi dla rodziny vPad.

Kompatybilne z  vPad-Rugged 2, vPad-RF vPad-ES 2vPad-INvPad-A1, vPad-IV, vPad-CO2

Record Manager

Record Manager zapewnia bezpośredni dostęp do wszystkich raportów z testów utworzonych przez aplikacje vPad. Raporty można przeglądać na ekranie. Ponadto raporty można konwertować do dokumentów PDF; wydrukowane na drukarce bezprzewodowej; lub kopiowane do USB lub urządzenia Bluetooth (PC) pojedynczo lub w wybranych przez użytkownika grupach. Zapisy testów można również przesyłać bezpośrednio do DropboxTM, box, Google Drive i OneDrive. Zarządzanie plikami nigdy nie było tak łatwe ani kompletne na podstawowym ręcznym testerze bezpieczeństwa.

Kompatybilne z  vPad-Rugged 2vPad-RF vPad-ES 2vPad-INvPad-A1, vPad-IVvPad-CO2vPad-BPvPad- PSvPad-O2

vPad-A1

Dostarczany standardowo z każdym vPad-A1, vPad-O2, vPad-PS i vPad-BP, vPad-A1 jest instalowany z ogromną liczbą wstępnie skonfigurowanych ustawień po wyjęciu z pudełka. Dzięki wbudowanym funkcjom programowalnych przez użytkownika krzywych SpO2 R i obwiedni NIBP vPad-A1 zapewnia niespotykaną dotąd elastyczność. Podobnie jak wiele innych aplikacji oferowanych w rodzinie vPad, możliwość automatycznych sekwencji jest standardem!

Kompatybilne z vPad-A1vPad-CO2vPad-BPvPad- PSvPad-O2

 

vPad-ES

vPad-ES zapewnia podstawowe testy bezpieczeństwa elektrycznego w nowym, bogatym środowisku graficznym przy użyciu tabletu z systemem Android. Testowanie można przeprowadzić zgodnie z wymaganiami norm IEC 60601 lub AAMI-ES1. Obsługiwany przez 10,1-calowy tablet z systemem Android, intuicyjny interfejs użytkownika, 25-punktową listę kontrolną kontroli fizycznej oraz możliwość tworzenia zapisów testów w ruchu, przeprowadzanie testów bezpieczeństwa elektrycznego nigdy nie było tak łatwe!

Kompatybilne z  vPad-Rugged 2vPad-ES 2

vPad-INR

vPad-INR umożliwia użytkownikom dokonywanie pomiarów i przechwytywanie danych przy użyciu wszystkich czujników vPad-IN bez godzin oczekiwania (standardy IEC) na odczyty temperatury w stanie ustalonym – idealne rozwiązanie w przypadku wezwania na OIOM w celu zdiagnozowania usterki w inkubatorze.

Kompatybilne z vPad-IN

 

vPad-RF

Aplikacja vPad-RF jest standardowo dostarczana z każdym analizatorem vPad-RF ESU. Zarówno ręczne, jak i automatyczne testowanie ESU, instrukcja obsługi i dostęp do zapisów testów są dostępne z jednego, łatwego w obsłudze systemu menu. Nawet w trybie ręcznym vPad-RF wyraźnie wyświetla obrazy instruktażowe, aby pomóc użytkownikom podłączyć ESU podczas testów do vPad-RF. Dzięki wbudowanemu oscyloskopowi cyfrowemu i analizatorowi widma vPad-RF jest naprawdę potężną aplikacją!

Kompatybilne z vPad-RF

vPad-IN

 

 

Kompatybilne z vPad-IN

vPad-623

vPad-623 to aplikacja Android drugiej generacji, która może działać na vPad-ES 2 lub vPad-Rugged 2. Wprowadzono ulepszenia, aby w pełni obsługiwać testy zgodnie z normą IEC 62353 przy użyciu bezpośredniego, alternatywnego i różnicowego testu upływu metody. W miarę wykonywania poszczególnych testów w pamięci wewnętrznej tworzony jest zapis testu. Wyniki można przeglądać w dowolnym momencie lub zapisać w pliku raportu z testu w celu wydrukowania lub dystrybucji. 25-punktowa procedura kontroli fizycznej w ustalonym formacie jest standardem i stanowi część końcowego raportu z testu. Podstawowe testy bezpieczeństwa elektrycznego nigdy nie były tak proste!

Kompatybilne z vPad-Rugged 2vPad-ES 2

vPad-353

 

vPad-353 został specjalnie zaprojektowany do przeprowadzania podstawowych testów bezpieczeństwa elektrycznego zgodnie z wymaganiami normy IEC 62353. Jako pierwszy w branży oferuje zaawansowany analizator bezpieczeństwa elektrycznego, który jest prosty w obsłudze dzięki wbudowanemu tabletowi z systemem Android o przekątnej 10,1 cala.

Scroll to Top